Hürrem Sultan’ın Güzellik Sırrı Bugünle Buluşuyor!

Geçmişten günümüze kadınların ve erkeklerin yaşamsal döngüde pek çok görünüş sorunları olmuştur. Bunların başında da istenmeyen tüyler gelir. Ancak bu sorun her defasında geçici çözüm yolları ile çözülmeye çalışılmış, yöntemine göre değişse de belli başlı bir zaman sonrasında yeniden baş göstermiştir.

İstenmeyen tüyler sorunu yalnızca bugünün değil, yüzlerce yıl öncesinin sorunlarından biridir. Öyle ki Osmanlı saraylarında sarayın haremindeki kadınların her daim güzel olmak gibi asli görevleri olduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak istenmeyen tüylerin ne derece bir sorun olduğunu daha net görebiliriz. İşte tam da bu devirde; Hürrem Sultan’ın hırslı ve en güzel olma tutkusu ile dönemin en önemli uzmanlarına talebi de bu yönde olmuştur. Öyle ki Hürrem Sultan’ın arzusu istenmeyen tüylerinden yalnızca bir defaya mahsus değil, kalıcı olarak kurtulmak en büyük arzusu olmuştur. Bu emri yerine getirmek için seferber olan kadın hekimlerin her biri doğada etkilerini bildiklerini bir dizi bitkiyi araştırmaya başlar. Ve en nihayetinde doğanın bir mucizesi olarak adlandırılan bir bitki ile sultanlarının karşısına çıkarlar. Hürrem Sultan kendisine özel olarak hazırlanan bu karışımı kullanır ve istenmeyen tüyler sorunundan büyük ölçüde kurtulur. Ancak rivayete göre bu formülü hem kendi hem de kadın hekimlerine sır gibi saklatır. Fakat tarihin her fırsatta ortaya çıkmak gibi bir gerçeği vardır. Osmanlı dönemi harem hayatı üzerine yapılan araştırmalar  ve bu konudaki rivayetler günümüz insanlığı ile buluşan göz kamaştırıcı bir tarifi gün yüzüne çıkarır. Adı kendine özel hazırlanan Hürrem Sultan ile bütünleşen ve istenmeyen tüyler sorununa geçici değil kalıcı çözüm sunmak için formüle edilen bir iksir: Hamam Otu Yağı!

Hamam Otu Yağı Nedir ?

Hamam Otu Yağı istenmeyen tüyler sorununa geçici ve acılı çözümlerin aksine kalıcı çözüm sunma amacıyla bir araya gelmiş bitkisel özlerdir. Hamam Otu Yağı düzenli kullanımla tüy sayısının azalmasına ve zayıflayarak zamanla kıl sorunundan kalıcı olarak kurtulmaya yardımcı olur. Bilinen bütün acılı, pahalı ve kısa süreli çözümlerin aksine Hamam Otu Yağı, uygun fiyatı, kalıcı çözüm sunması ve acısız kullanımı ile günümüz kadın ve erkeklerin kullanımına sunulmaktadır.

Hamam Otu Yağı İçeriği Nedir ?

Dönemin en gözde sultanının adı olan Hürrem Sultan ile birlikte anılan Hamam Otu Yağı içeriğinde adını aldığı Hamam Otu Yağı bulunmaktadır. Bu yağın yanı sıra; propilen glikol, gliserin, bayrum sülfit ve kalsiyum tiyoglikolat içermektedir.

Hamam Otu Yağı Nasıl Kullanılır ?

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en doğal ve en uygun fiyatlı yöntemi olarak günümüz dünyasında kabul gören Hamam Otu Yağı’nın kullanımı oldukça pratiktir. Kullanıma başlamadan önce uygulama yapacağınız bölgeyi tüylerden arındırın (tüy dökücü krem, ağda, jilet, makine v.b.) Daha sonra Hamam Otu Yağı’nı tüylerden arınmış bölgeye sürün ve 20 dakika bekleyin. Bu şekilde yatmadan önce 5 gece uygulayın. Bu uygulama ile Hamam Otu Yağı kıl köklerine nüfuz edecek ve kıl köklerinin zayıflamasına zamanla istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamayı her istenmeyen tüylerinin temizliği sonrasında 5 gün boyunca uygulayın. Durulama yapmanız gerekmez.

Hamam Otu Yağı Fiyatı Nedir ?

Hamam Otu Yağı tarihten gelen bilinen adı ile Hürrem Hamam Otu Yağı, hologramlı özel barkodu ile orjinal olarak internet sitemizde sizlere sunulmaktadır. Herkes kullansın diye internet sitemize özel fiyatı 10 TL’dir. Stoklarla sınırlı kampanyamız boyunca bu fırsattan yararlanmak için hemen sipariş verin. Ankara Hamam Otu Yağı, İzmir Hamam Otu Yağı, Adana Hamam Otu Yağı, Kayseri Hamam Otu Yağı, Denizli Hamam Otu Yağı, Antalya Hamam Otu Yağı, Diyarbakır Hamam Otu Yağı, İstanbul Hamam Otu Yağı, Muğla Hamam Otu Yağı, Marmaris Hamam Otu Yağı, Hatay Hamam Otu Yağı, Manisa Hamam Otu Yağı, Gaziantep Hamam Otu Yağı, Konya Hamam Otu Yağı, Bursa Hamam Otu Yağı, Mersin Hamam Otu Yağı, Samsun Hamam Otu Yağı, Kırklareli Hamam Otu Yağı, Rize Hamam Otu Yağı, Tekirdağ Hamam Otu Yağı, Çanakkale Hamam Otu Yağı, İzmit Hamam Otu Yağı olarak da Türkiye’nin bütün şehirlerinden ve ilçelerinden sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. Dilerseniz internet sitemizde güvenli ödeme sistemi üzerinden online olarak kredi kartı ile dilerseniz kapıda nakit ödeme seçenekleri ile Hamam Otu Yağı sahibi olabilirsiniz.

Hürrem Hamam Otu Yağı

1 Kutu Hamam Otu Yağı 10 TL
2 Kutu Hamam Otu Yağı 20 TL
3 Kutu Hamam Otu Yağı 30 TL
4 Kutu Hamam Otu Yağı 40 TL
5 Kutu Hamam Otu Yağı + 1 KutuHamam Otu Yağı Hediye 50 TL
10 Kutu Epimori Hamam Otu Yağı 100 TL

hamam otu yağı sipariş

fixplant ile saçlarınızı daha gür gösterin. orjin ile ağrılarınızı unutun. juan juan saç uzamasına yardımcı olur. red honey ile ağrılarınızı unutun.

İnstagram | Twitter | Facebook
Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik | İade Sözleşmesi
Uyarı!...Hürrem Hamam Otu Yağı tedavi edici maksadıyla kullanılabilecek bir ürün değildir. Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu Hamamotuyagisitesi.com'a ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
megamax rus merhemi orjinal rogaine